
Van maandag 20 maart tot en met zondag 21 mei vindt op het knooppunt Lummen renovatiewerk plaats aan de brug op de verbindingslus van de E313 vanuit Antwerpen naar de E314 richting Genk/Nederland/Aken. Het verkeer dient daar rekening te houden met deze wisselende hinder en afsluitingen:
- In de nacht van maandag 20 maart op dinsdag 21 maart, tussen middernacht en 3u, is de verbindingslus afgesloten tussen de E313 vanuit Antwerpen naar de E314 in de richting van Nederland. Het verkeer voor die richting wordt tijdens de afsluiting omgeleid via de naburige afrit [26bis] Industrie Zolder-Lummen op de E313.
- Van dinsdag 21 maart tot en met maandag 17 april heeft het verkeer op die verbindingslus beperkte doorgang over de pechstrook.
- Tijdens het verlengde Hemelvaartweekend, van donderdag 18 mei tot en met zondag 21 mei, is de verbindingslus tussen de E313 vanuit Antwerpen naar de E314 in de richting van Nederland doorlopend dicht en geldt opnieuw een omleiding via de naburige afrit [26bis] Industrie Zolder-Lummen op de E313.
Meer informatie: Hinder door brugrenovatie op het Klaverblad Lummen